Svatby

Profesionální svatební DJ

Zažijte nejlepší párty vašeho života.

Už se blíží váš slavnostní den, kdy spojíte vaše srdce, abyste si slíbili lásku, věrnost, oddanost? Pomohu Vám ze svatby udělat nejen nádherný den plný romantiky, ale hlavně tu nejlepší párty vašeho života!

Jsem DJ i moderátor

Každá svatba je jiná, jedinečná. Je to vaše svatba! Jsem nadšený, když se jdete vášnivě bavit naplno a protančíte celou noc. Jsou ale i chvíle, kdy si raději užíváte více pohody a hudba jen jemně dotváří romantickou atmosféru. Díky zkušenostem a hudebnímu citu vám nabídnu ten správný hudební doprovod v každém okamžiku.

Nejvhodnější muziku pro vaši svatbu předem pečlivě vybereme na osobní či online schůzce. Dohodneme se na romantickém hudebním doprovodu pro obřad, hostinu, odpolední program a první tanec, probereme veškeré detaily vaší svatby. Rád vám pomohu s přípravou, nápadům a originalitě se meze nekladou!

Na večerní párty pak rozjedeme playlist vašich nejoblíbenějších písniček. V mé hudební knihovně najdete prakticky vše od lidovek přes rockové a pop klasiky 60’s-80’s, disko devadesátky, hity milénia až po současné české i zahraniční hity.

Když to bude potřeba, vytáhnu i ověřené fígle a zapojím všechny své hudební smysly. Jednoduše udělám maximum pro to, abych Vás potěšil, nažhavil a dostal na taneční parket společně s vašimi svatebními hosty.

Nejenže budu vašim osobním DJem, ale pokud si to budete přát, s potěšením se ujmu i role moderátora celé vaší svatby. Pozvu hosty k obřadu, obědu, na odpolední aktivity, uvedu hod kyticí či první tanec. Odmoderuji i novomanželský kvíz či jakýkoliv další program vaší svatby.

Vždy jsem profesionálně připraven na situace, které si předem dohodneme, ale také v střehu na krásně neplánované okamžiky, abychom je proměnili na zábavu a vše proběhlo s úsměvem na rtech.

Vytvořím pro vás skvělou atmosféru a zahřeju vaše srdce tak, aby vzpomínky na váš svatební den zůstaly vám i vašim hostům v srdci navždy.

Profesionální osvětlení a ozvučení

Špičková kvalita zvuku a vhodně zvolené osvětlení je pro mě prioritou, proto využívám profesionální značkovou techniku, která zajišťuje dokonalý zážitek pro všechny přítomné.

Jsem připraven perfektně ozvučit a osvětlit malé i středně velké sály. Pro jistotu a hladký průběh svatby vozím veškeré nezbytné části aparatury raději i v záloze, navíc s možností provozu i na baterie. Je tak možné nachystat obřad na louce i bez přívodu elektřiny či rozjet večerní párty při výpadku. Stejně tak lze využít druhý aparát na ozvučení dalších prostor, hudební doprovod pro tanec s prskavkami či jiné aktivity.

K dispozici mám profesionální zvukovou a světelnou techniku, kterou připravím vždy na míru – jak pro malou svatbu o 30 lidech, tak velký sál se 300 svatebčany. Jak bude velká párty, to nechám na vás, jak bude skvělá, to už můžete v klidu nechat na mě!

Ozvučím obřad, hostinu i večerní párty

HUDBA NA PŘÁNÍ

PŘIJEDU ZA VÁMI PO CELÉ ČR

PROFESIONÁLNÍ MODERÁTOR A DJ

20+ LET PRAXE

Můžete mě znát jako moderátora z rádií

Mám bohaté zkušenosti nejen jako DJ, ale také jako moderátor. Mnohokrát jsem vás bavil ve vysílání nejposlouchanějších jihomoravských rádiích či celoplošném rádiu Kiss. Často také natáčím reklamní spoty a díky pravidelnému tréninku se mi jazyk jen tak nezauzluje.

Moje moderátorské dovednosti jsou flexibilní a ovládám je svěžím a poutavým stylem. Kromě rodné češtiny a bratrské slovenštiny se s přípravou odvážím i do jednoduché angličtiny.

 Získejte cenovou nabídku
a ověřte si volný termín

Svatební formulář
O jakou službu máte zájem?

Hudba

Přemýšlíte, jakou hudbu vybrat na vaši svatbu? Nabízím inspiraci na obřad, první tance i večerní párty v podobě nejoblíbenějších písní z dřívějších svateb. Jaký soundtrack vaší lásky vyberete?

Video ze svatební párty