Oslavy

Profesionální DJ na oslavu

Zažijte nejlepší párty vašeho života.

Kulaté narozeniny, velká rodinná oslava či jen večírek pro partu přátel? Jdu do toho s vámi naplno a budu váš osobní DJ! Rozpoutáme taneční vášeň na parketu a prohýříme celou noc!

Jsem DJ i moderátor

Soukromý večírek či oslava, to může být pořádný oříšek. Jsem tu od toho, abych Vám jej pomohl rozlousknout.  

Klidně mi můžete diktovat, co chcete hrát, anebo to celé nechte na mě. Zapojím veškeré hudební smysly a udělám maximum pro to, abych Vás potěšil, nažhavil a dostal na taneční parket společně s vašimi hosty.

V mé hudební knihovně najdete prakticky vše od lidovek přes rockové a pop klasiky 60’s-80’s, disko devadesátky, hity milénia až po současné české i zahraniční hity.

Je to na vás moc retro, jste moji skalní fanoušci? Chcete znovu zažít atmosféru parties LA DISCOTECA či LE MIX DE PMC? Okořeníme noc špetkou drum’n’bass, electroswing, techhouse či dokonce trance? Rozvlníme parket v rytmu na latino?

S radostí budu hrát vše, na co vy budete chtít tančit. Je to vaše párty, tak se uvolněte a rozpoutejte taneční vášeň!

Nejenže budu vašim osobním DJem, ale pokud si to budete přát, s potěšením se ujmu i role moderátora celé vaší akce. Vždy jsem profesionálně připraven na situace, které si předem dohodneme, ale také ve střehu na neočekávané okamžiky, aby z nich byla zábava a vše proběhlo na jedničku.

Profesionální osvětlení a ozvučení

Špičková kvalita zvuku a vhodně zvolené osvětlení je pro mě prioritou, proto využívám profesionální značkovou techniku, která zajišťuje dokonalý zážitek pro všechny přítomné.

Jsem připraven perfektně ozvučit a osvětlit malé i středně velké sály. Pro bezpečný průběh akce vozím veškeré nezbytné části aparatury raději i v záloze, navíc s možností provozu i na baterie.  Je tak možné připravit dětské odpoledne na louce i bez přívodu  elektřiny včetně výrobníku bublin či rozjet párty při výpadku. Stejně tak lze využít další aparát i na ozvučení jiných prostor či souběžných aktivit.

K dispozici mám profesionální zvukovou a světelnou techniku, kterou připravím vždy na míru, jak pro malou akci o 30 lidech, tak velký sál s 300 hosty. Jak bude velká párty, to nechám na vás, jak bude skvělá, to už můžete v klidu nechat na mě!

Dětské odpoledne i večerní párty

HUDBA NA PŘÁNÍ

PŘIJEDU ZA VÁMI PO CELÉ ČR

PROFESIONÁLNÍ MODERÁTOR A DJ

20+ LET PRAXE

Můžete mě znát jako moderátora z rádií

Mám bohaté zkušenosti nejen jako DJ, ale také jako moderátor. Mnohokrát jsem vás bavil ve vysílání nejposlouchanějších jihomoravských rádiích či celoplošném rádiu Kiss. Často také natáčím reklamní spoty a díky pravidelnému tréninku se mi jazyk jen tak nezauzluje.

Moje moderátorské dovednosti jsou flexibilní a ovládám je svěžím a poutavým stylem. Kromě rodné češtiny a bratrské slovenštiny se s přípravou odvážím i do jednoduché angličtiny.

 Získejte cenovou nabídku
a ověřte si volný termín

Oslavy

Hudba

Vybíráte hudbu na párty? Nabízím inspiraci v podobně nejoblíbenějších písní z předchozích soukromých akcí a oslav. Jakou muziku budete preferovat na vašem večírku?