LE MIX DE PMC live ve tvém klubu

Klubový DJ jak v Česku tak na Slovensku

Jsem DJ PMC – profesionální DJ a moderátor, který pravidelně hraje v prestižních klubech po celé České i Slovenské republice. Moje životní vášeň je šíření nové a svěží taneční hudby prostřednictvím unikátních hudebních show a live setů, které si můžete poslechnout online.

Nejlépe mě však poznáte naživo na těch nejlepších parties s nezapomenutelnou atmosférou! Pojďme si společně užít skvělou hudbu v našem oblíbeném tempu.

Profesionální DJ od 1994

Jsem DJ a moderátor už docela dlouho. Baví mě, jak se hudba společně se světem kolem nás mění, ale přitom to podstatné zůstává u mě zůstává stejné – styl.

Můj typický hudební styl je přitom těžké popsat. Daleko snazší je jít na párty či si poslechnout některý z mých setů. Jednoduše jsem DJ a mixuju pro všechny nadupanou taneční music plnou energie.

Moderní diskotéka s příchutí italských, španělských, rumunských, ale i holandských, německých či švédských parties. Osvěžené melodie let minulých i to nejnovější ze světových klubů a festivalů. Od rnb přes disco, latinohouse, techhouse či edm až po parádní progressive a dnb pecky. V tom správném tempu a energií po celou noc, až do ranního svítání!

Přidejte se na moji párty a zažijeme to společně!

Partylist

Máte chuť na párty? Vyberte si z aktuálního seznamu nejbližších akcí. Těším se, jak  si to společně užijeme!

sobota

06

červenec

LE MIX DE PMC

Retro Music Club - Zaječí /CZ/

sobota

13

červenec

DHZ HLINÍK OPEN AIR PÁRTY

Sportovní hřiště - Hliník nad Váhom /SK/

sobota

20

červenec

CIBULA FEST

Letiště Holíč - Cool aréna /SK/

sobota

27

červenec

LE MIX DE PMC

Retro Music Club - Zaječí /CZ/

pátek

09

srpen

POUŤOVÁ DISKOTÉKA – LE MIX DE PMC OPEN-AIR

Hřiště - Tvarožná /CZ/

pátek

16

srpen

LE MIX DE PMC

Retro Music Club - Zaječí /CZ/

pátek

30

srpen

LE MIX DE PMC

Retro Music Club - Zaječí /CZ/

Nejnovější sety k poslechu

Chcete si užít znovu atmosféru párty či se nažhavit na další víkend? Nejnovější sety online i mnoho dalších v archivu!

LE MIX DE PMC 10’s SUMMER PARTY

LE MIX DE PMC 10’s SUMMER PARTY

Remady & Manu-L - Holidays (Extended Mix) Adele - Hello (DJ Denis Rublev & T'Paul Sax Mix) Galantis - Runaway ... U & I (Alexx Slam & T`Paul Sax Remix) Ellie Goulding - Love Me Like You Do (Cosmic Dawn Club Remix) Justin Timberlake - Can't Stop The...

le Mix de PMC live @ Retro Zajeci (25-05-2024)

le Mix de PMC live @ Retro Zajeci (25-05-2024)

Nari - Baby, Make Your Move (Original Mix) Modjo - Lady (Slim Tony Slashy Disco Remix) Abba - Dancing Queen (Waltry Tech House Flip) Jackers Revenge feat. Bill Medley & Jennifer Warnes - The Time Of My Life (Original Mix) Backstreet Boys x Nari & Steve Tosi -...

le Mix de PMC live @ Retro Zajeci (02-03-2024)

le Mix de PMC live @ Retro Zajeci (02-03-2024)

Lana Del Rey - Summertime Sadness (De Soffer Remix) Alegra Cole - All That She Wants (Extended Mix) Backstreet Boys x Nari & Steve Tosi - Tell Me Why ... I Want It That Way (Original Mix) Sophie Ellis Bextor - Murder On The Dancefloor (Wilson & Smokin' Jack...

z

NEJNOVĚJŠÍ HUDBA

PŘIJEDU ZA VÁMI PO CELÉ ČR

PROFESIONÁLNÍ MODERÁTOR A DJ

20+ LET PRAXE

Můžete mě znát jako moderátora z rádií:

Mám bohaté zkušenosti nejen jako DJ, ale také jako moderátor. Mnohokrát jsem vás bavil ve vysílání nejposlouchanějších jihomoravských rádiích či celoplošném rádiu Kiss. Často také natáčím reklamní spoty a díky pravidelnému tréninku se mi jazyk jen tak nezauzluje.

Moje moderátorské dovednosti jsou flexibilní a ovládám je svěžím a poutavým stylem. Kromě rodné češtiny a bratrské slovenštiny se s přípravou odvážím i do jednoduché angličtiny.