Firemní akce

Profesionální DJ a moderátor

Sháníte DJe pro firemní večírek, prezentaci nebo teambuilding?

Jsem profesionální DJ a zajistím nezapomenutelné hudební zážitky pro vaše setkání. Pomohu vám i s ozvučením a osvětlením díky vlastní značkové technice a celou akci navíc i odmoderuji. Určete směr či to nechte na celé na mě, já už budu bezpečně řídit celou párty tak, abych přitáhnul všechny účastníky na parket.

Jsem DJ i moderátor

Připravte sebe i své hosty na pořádnou jízdu, vaši originální párty.  Jaký bude mít styl a průběh, je na vás, vždy vám zkušeně nabídnu ten správný a jedinečný hudební doprovod.

Nejenže budu vašim DJem, ale s potěšením se ujmu i role moderátora celé vaší akce. Je třeba uvést projev pana ředitele, módní přehlídku či umělecké vystoupení? Komentovat a vyhodnotit soutěž či jen připravit a nažhavit hosty na další program? Žádný problém!

Vždy jsem profesionálně připraven na situace, které si předem dohodneme, ale také stále ve střehu na neplánované okamžiky, aby celá akce proběhla na jedničku.

Na té nejlepší muzice pro vaši akci se předem dohodneme. Když to bude potřeba, vytáhnu i své ověřené fígle a zapojím všechny své hudební smysly. Prostě udělám maximum pro to, abych Vás nažhavil a dostal na taneční parket společně s vašimi kolegy a hosty.

V mé hudební knihovně najdete prakticky vše od klasik 60’s-80’s přes disko devadesátky či hity milénia až po současné české i zahraniční hity. Pustit se můžeme i do žánrovějších hudebních stylů, když si to budete přát.

Profesionální osvětlení a ozvučení

Špičková kvalita zvuku a vhodně zvolené osvětlení je pro mě prioritou, proto využívám profesionální značkovou techniku, která zajišťuje dokonalý zážitek pro všechny přítomné.

Jsem připraven perfektně ozvučit a osvětlit malé i středně velké sály. Pro bezpečný průběh akce vozím veškeré nezbytné části aparatury raději i v záloze, navíc s možností provozu i na baterie. Je tak možné nachystat odpolední teambuilding na louce i bez přívodu elektřiny či pokračovat v párty při výpadku. Stejně tak lze využít druhý aparát i na ozvučení dalších prostor či souběžných aktivit.

K dispozici mám profesionální zvukovou a světelnou techniku, kterou připravím vždy na míru – jak pro malou akci o 30 lidech, tak větší sál s 300 hosty. Jak bude velká párty, to nechám na vás, jak bude skvělá, to už můžete v klidu nechat na mě!

Ozvučím teambuilding i večerní párty

HUDBA NA PŘÁNÍ

PŘIJEDU ZA VÁMI PO CELÉ ČR

PROFESIONÁLNÍ MODERÁTOR A DJ

20+ LET PRAXE

Můžete mě znát jako moderátora z rádií

Mám bohaté zkušenosti nejen jako DJ, ale také jako moderátor. Mnohokrát jsem vás bavil ve vysílání nejposlouchanějších jihomoravských rádiích či celoplošném rádiu Kiss. Často také natáčím reklamní spoty a díky pravidelnému tréninku se mi jazyk jen tak nezauzluje.

Moje moderátorské dovednosti jsou flexibilní a ovládám je svěžím a poutavým stylem. Kromě rodné češtiny a bratrské slovenštiny se s přípravou odvážím i do jednoduché angličtiny.

Firemní reference

 Získejte cenovou nabídku
a ověřte si volný termín

Firemní akce